Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Miło mi poinformować, że w końcu udało nam się otworzyć nowy sklep specjalizujący się w sprzedaży opon używanych – są to głównie opony sprowadzane z Niemiec dlatego są tańsze.

Czy będzie rentowny, to zobaczymy, ale myślę, że współcześnie sprzedaż za pomocą sieci robi się coraz bardziej powszechna i upatruję tu pewne szanse na powstanie dobrego biznesu. Rośnie zaufanie do sklepów internetowych i ogólnie sprzedaży internetowe Tak więc tworzone jest też coraz więcej sklepów działających w sieci.

Wprawdzie  ze względu na dużą konkurencję nie jest to prosty biznes i z tego sobie zdaję doskonale sprawę. Zarobki na pojedynczych produktach wbrew temu co mogłoby się wydawać  są dosyć małe. Dlatego konieczna do utrzymania takiego sklep jest  duża sprzedaż.  Sama branża opon też jest dość ciężka –  jest tu duża  konkurencja. Chcielibyśmy trochę też oprzeć się chociaż odrobinę na doświadczeniach zaprzyjaźnionej firmy, która od dawna prowadzi sklep internetowy opon, ale tylko nowych. My z kolei zamierzamy sprzedawać wyłącznie  tanie opony używane oraz felgi używane.

Ponieważ tanie opony i felgi używane jako towary używane sprzedawane w sieci wywołują u mnie pewne obawy w tym przypadku odnośnie jakiejś potencjalnej niechęci ludzi do zakupu produktów używanych przez internet z tego względu, że nie mogą ich sprawdzić. Tym bardziej, że  opony i felgi  nawet te tanie i używane to dla wielu osób jest jednak jakiś wydatek.

Tak więc może być  to dosyć trudny towar do sprzedaży przez Internet, ale z drugiej strony skoro biznes na Allegro tak dobrze się kreci to jestem mimo wszystko optymistycznie nastawiony. Bo w kończy trzeba być optymistycznie nastawionym, żeby biznes miał szanse powodzenia. Żeby zachęcić potencjalnych klientów i przekonać, że zakupy w naszym sklepie są pewne i bezpieczne postanowiliśmy wprowadzić własną gwarancję na wszystkie kupione u nas opony i felgi, mimo że są to produkty używane. Ma to być również nasz wyróżnik na rynku, ponieważ z tego co się orientuję na produkty używane nikt z naszej bezpośredniej konkurencji nie daje gwarancji.

W każdym razie gorąco zapraszam już za miesiąc.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

*